با توجه به این مهم که جلسات آموزشی زبانسرای ملل براساس تقویم آموزشی سالانه مصوب برگزار می شود و در جهت رعایت نظم و نظام آموزشی منسجم و کارآمد، در شرایطی که بصورت پیش بینی نشده امکان برگزاری کلاس های آموزش حضوری میسر نباشد (تعطیلی به دلیل آلودگی هوا، بارش برف و یا …) جلسات حضوری وفق دستورالعمل های ابلاغی به موسسه از طرف وزارت آموزش و پرورش بصورت آنلاین برگزار خواهد شد.

امکان شرکت در جلسات آنلاین با استفاده از تلفن های همراه و یا کامپیوتر متصل به اینترنت برای کلیه زبان آموزان میسر خواهد بود و نیاز به نصب نرم افزار یا اپلیکیشن جداگانه ای در اینخصوص نیست و این مورد از طریق پورتال جامع زبان آموزان زبانسرای ملل که راهنما و پیوندهای مربوط به آن در ادامه آمده است انجام می پذیرد.

مراحل شرکت در جلسات جبرانی آنلاین

روز و ساعت برگزاری جلسه جبرانی آنلاین از طریق پیامک به اطلاع زبان آموز خواهد رسید و ایشان میبایست در زمان مشخص شده از طریق گوشی تلفن همراه یا کامپیوتر متصل به اینترنت وارد پنل زبان آموزی خود شده و در جلسه آنلاین شرکت نماید.

  • حتما از آخرین ویرایش مرورگر گوگل کروم انجام مراحل استفاده نمائید. جهت نصب یا بروزرسانی مرورگر کروم اینجا کلیک نمائید.
  • در صورتیکه از اینترنت WiFi استفاده می نمائید، از سایر اعضای خانواده بخواهید که در هنگام برگزاری کلاس آنلاین شما از اینترنت استفاده ننمایند تا پهنای باند کافی برای اتصال شما فراهم شود.
  • برای شرکت در کلاس آنلاین از هندزفری (تبلت و تلفن های هوشمند) و هدست میکروفن دار (کامپیوتر) استفاده نمائید.

بر روی پیوند Edu.MelalSchool.ir کلیک نموده و در صفحه ورودی که مطابق تصویر زیر نمایش داده خواهد شد، مراحل زیر را انجام دهید.

  1. کدملی زبان آموز را در قسمت مشخص شده وارد نمائید.
  2. رمز عبور را در قسمت مشخص شده وارد نمائید. رمز عبور بصورت پیش فرض همان کدملی زبان آموز می باشد.
  3. کلید «ورود» را انتخاب نمائید.
  • برای وارد کردن اطلاعات عددی از اعداد لاتین (صفحه کلید انگلیسی) استفاده نمائید.

در مرحله بعد، مطابق تصویر زیر، گزینه «ورود به عنوان زبان آموز» را انتخاب نمائید.

از بین گزینه های نمایش داده شده در صفحه اصلی پنل زبان آموزی، گزینه «کلاس های آنلاین» را مطابق تصویر زیر انتخاب نمائید.

در صفحه جدیدی که مطابق تصویر زیر ظاهر می شود، اطلاعات جلسه آنلاین زبان آموز قابل مشاهده می باشد و زبان آموزان راس ساعت مقرر (نمایش داده شده در قسمت زمان) می توانند با انتخاب دکمه «ورود» به محیط آنلاین کلاس وارد شوند.

پس از انجام مرحله فوق، صفحه ای مطابق تصویر زیر ظاهر خواهد شد. گزینه «ورود با مرورگر» را انتخاب نمائید. پس از 5 الی 10 ثانیه به محیط آنلاین کلاس وارد خواهید شد.

در نهایت و پس از انجام تمامی مراحل، تصویری زیر ظاهر می شود و شما در محیط کلاس آنلاین حضور خواهید داشت.

در صورت بروز هرگونه مشکل و یا سوال درباره سامانه جامع آنلاین، از طریق راه های ارتباطی زیر با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمائید.

زبانسرای ملل در ششمین رویداد ملی فناوری ایران (ITE) به عنوان «مرکز پیشتاز فناوری آموزش کشور» انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفت.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمائید.

سوالات متداول

بله، هدف از تعیین سطح، سنجش سطح زبانی متقاضیان ثبت نام و ارائه مشاوره آموزشی صحیح می باشد و از طرفی، هر شخص به نوعی دارای دانش زبانی (هرچند محدود و مبتدی) می باشد که این مورد جهت تعیین بهترین نقطه شروع زبان آموزی در زبانسرای ملل توسط کارشناسان آموزشی مورد توجه قرار می گیرد.

بله، بدلیل متفاوت بودن سطوح کیفی آموزش در آموزشگاههای مختلف و همچنین تفاوت متدها و منابع آموزشی که در هر آموزشگاه مورد استفاده قرار می گیرد، جهت مشخص شدن سطح دانش زبانی زبان آموز منطبق با استاندارد بین المللی CEFR، انجام تعیین سطح از ملزومات ثبت نام  شما در زبانسرای ملل به شمار می رود.

بله، جهت پیشگیری از اتلاف وقت و تداخل زمان های تعیین سطح، مراجعه کنندگان بایستی نسبت به هماهنگی زمانی جهت تعیین سطح اقدام نمایند. جهت هماهنگی برای تعیین سطح حضوری با شماره تلفن های بخش اداری زبانسرای ملل (02636548486 و 02636548487) تماس حاصل فرمائید و در صورتیکه تقاضای تعیین سطح آنلاین شما ثبت شده باشد، جهت هماهنگی زمانی مصاحبه آنلاین با شما تماس خواهند گرفت.

بله، هزینه تعیین سطح هرساله براساس نرخ مصوب دولتی اعلام و جهت متقاضیان تعیین سطح بایت مراحل ارزشیابی و کارشناسی که انجام می پذیرد، اعمال می شود.

تعیین سطح توسط مدیرآموزشی زبانسرای ملل که در زمینه علم آموزش زبان دارای تخصص آکادمیک می باشد انجام می شود و بسته به نظر و تشخیص ایشان، امکان آزمون کتبی در کنار مصاحبه شفاهی از متقاضی برای ارزشیابی صحیح سطح واقعی دانش زبانی ایشان وجود دارد.

سؤالات مرتبط با مکالمات روزمره زبان با توجه به مطالب ارائه شده در سطوح مختلف کتاب که نشان دهنده ارتباط آن با سطح فعلی دانش زبانی متقاضی باشد.

اعتبار نتیجه تعیین سطح برای ثبت نام در دوره مشخص شده، 2ماه از تاریخ انجام مصاحبه می باشد.

در صورت نیاز متقاضی و با ارائه فرم درخواست، تصویر مدارک هویتی و پرداخت هزینه مصوب صدور گواهینامه، امکان صدور گواهینامه سطح برای متقاضیان وجود دارد. صدور این گواهی از زمان درخواست تا تاریخ صدور حداکثر در 10 روز کاری انجام می شود.