مکالمه انگلیسی بزرگسالان

دوره های آموزش مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان در زبانسرای ملل بصورت کلاسهای ترمیک (سه جلسه در هفته) براساس متد آموزشی دانشگاه آکسفورد و مجموعه کتابهای Smart Choice (2nd edition) در 4 سطح (هر سطح متشکل از 3 ترم) برگزار می شوند.

  • تعداد جلسات آموزشی در هر ترم 18 جلسه (با احتساب آزمون میانی و پایانی) می باشد.
  • هر جلسه آموزشی معادل با 90 دقیقه است.
  • دوره های آموزشی بصورت مهارت محور (4 مهارت اصلی زبان انگلیسی) با تاکید ویژه بر روی مهارت مکالمه آموزش داده می شوند.

اهداف آموزشی دوره های مکالمه زبان انگلیسی بزرگسالان زبانسرای ملل

  • آموزش زبان انگلیسی به صورت آکادمیک و کاملاً کاربردی با لهجه آمریکایی؛
  • آموزش همزمان مهارت گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن؛
  • تقویت سطح زبان عمومی و آماده‌ سازی زبان ‌آموز جهت شرکت در دوره های آمادگی آزمون بین المللی آیلتس؛
  • افزایش دانش عمومی زبان انگلیسی زبان‌ آموز جهت کسب مدارک بین المللی زبان؛
  • تمرکز ویژه بر آموزش و افزایش مهارت صحبت کردن که هدف اصلی در آموزش زبان انگلیسی می باشد.

سطح مبتدی (Elementary)

آموزش زبان انگلیسی در سطح مبتدی (Elementary) در زبانسرای ملل مطابق جدول زیر طی 3 ترم متوالی برگزار می گردد و زبان آموزان در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی می توانند جملات ابتدایی و مکالمات روزمره و ساده را که در رابطه با نیاز های عمومی و شخصی مانند معرفی خود، خواندن علائم راهنما، پرسیدن ساده، توانایی برقراری ارتباط و تعامل در سطح نیازهای معمول و روزمره را از طریق چهار مهارت شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتاری کسب خواهند کرد.

آموزش های ارائه شده در این سطح، دانش کافی در حد توریستی (انگلیسی برای سفر) را برای زبان آموز ایجاد می نماید.

Smart Choice Starter

منبع آموزشی مورد استفاده در این سطح، کتاب Smart Choice Starter انتشارات دانشگاه Oxford می باشد. جهت خریداری این کتاب بصورت آنلاین اینجا کلیک فرمائید.

سطح پیش متوسطه (Pre-Intermediate)

آموزش زبان انگلیسی در سطح پیش متوسطه (Pre-Intermediate) در زبانسرای ملل مطابق جدول زیر طی 3 ترم متوالی برگزار می گردد و زبان آموزان در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی علاوه بر کسب توانایی صحبت کردن نسبتاً صحیح و روان، به تدریج قادر به برقراری ارتباط در قالب مکالمات کاربردی روزمره اعم از معاشرت کردن و بیان تمایلات شخصی خواهند بود.

Smart Choice 1

منبع آموزشی مورد استفاده در این سطح، کتاب Smart Choice 1 انتشارات دانشگاه Oxford می باشد. جهت خریداری این کتاب بصورت آنلاین اینجا کلیک فرمائید.

سطح متوسطه (Intermediate)

آموزش زبان انگلیسی در سطح متوسطه (Intermediate) در زبانسرای ملل مطابق جدول زیر طی 3 ترم متوالی برگزار می گردد و زبان آموزان در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی علاوه بر افزایش دایره واژگان و ساختار های دستوری، قادر خواهند بود تا مفاهیم پیچیده تر و انتزاعی تر در زبان انگلیسی را درک کرده و بیان نمایند و بدون کمک گرفتن از دیگران به اشتباهات زبانی خود آگاه شوند و آنها را تصحیح نمایند.

Smart Choice 2

منبع آموزشی مورد استفاده در این سطح، کتاب Smart Choice 2 انتشارات دانشگاه Oxford می باشد. جهت خریداری این کتاب بصورت آنلاین اینجا کلیک فرمائید.

سطح فوق متوسطه (Upper-Intermediate)

آموزش زبان انگلیسی در سطح فوق متوسطه (Upper-Intermediate) در زبانسرای ملل مطابق جدول زیر طی 3 ترم متوالی برگزار می گردد و زبان آموزان در انتهای این سطح از آموزش زبان انگلیسی به پالایش و تقویت توانایی های زبانی خود خواهند پرداخت و به راحتی قادر به استفاده از چهار مهارت زبانی خواهند بود. علاوه بر این با توجه به اندوخته ای غنی از واژگان، ساختار ها و کاربرد های زبانی که در اختیار دارند می توانند با سرعت عمل و انعطاف پذیری بالاتری و بدون نیاز به تامل کردن، بی وقفه به زبان انگلیسی صحبت کنند و از زبان دوم به صورت کاملا طبیعی و بدون اشتباه در موقعیت های واقعی روزمره استفاده نمایند.

منبع آموزشی مورد استفاده در این سطح، کتاب Smart Choice 3 انتشارات دانشگاه Oxford می باشد. جهت خریداری این کتاب بصورت آنلاین اینجا کلیک فرمائید.