سامانه جامع زبان آموزان زبانسرای ملل

سامانه جامع زبان آموزان زبانسرای ملل، اولین سامانه اتوماسیون آموزشی/اداری/مالی ویژه زبان آموزان در کشور می باشد که امکانات و دسترسی های کاملی را برای زبان آموزان و خانواده های محترم ایشان جهت انجام کلیه امور مربوط به ایشان اعم از: ثبت نام آنلاین، تعیین سطح آنلاین، آزمون های آنلاین، شرکت در کلاس های آنلاین (ویژه زبان آموزان دوره های آنلاین)، مشاهده فیلم جلسات آموزشی، مشاهده گزارش کارنامه و پیشرفت تحصیلی، مشاهده گزارش های مالی و ده ها امکان دیگر بصورت آنلاین فراهم می نماید.

کلیه زبان آموزان زبانسرای ملل، دارای حساب کاربری در سامانه جامع زبان آموزان می باشند. نام کاربری و کلمه عبور بصورت پیش فرض کدملی ایشان می باشد (راهنمای ورود به سامانه).

متقاضیان شرکت در دوره های آموزشی زبانسرای ملل نیز می توانند از طریق همین سامانه نسبت به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری اقدام نمایند (راهنمای ثبت نام در سامانه).

آموزش های کار با سامانه جامع زبان آموزان

در صورت بروز هرگونه مشکل و یا سوال درباره سامانه جامع آنلاین، از طریق راه های ارتباطی زیر با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمائید.

زبانسرای ملل در ششمین رویداد ملی فناوری ایران (ITE) به عنوان «مرکز پیشتاز فناوری آموزش کشور» انتخاب و مورد تجلیل قرار گرفت.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمائید.

دوره های آموزشی زبان های خارجی در زبانسرای ملل برای سه مقطع سنی: 1) کودکان 2) نوجوانان 3) بزرگسالان برگزار می شود و براساس ملاحظات آموزشی، تفکیک سنی و جنسیتی در برگزاری کلیه کلاس های آموزشی رعایت می شود.

حداقل سن مجاز برای ثبت نام در دوره های آموزشی زبانسرای ملل، سن 11 سال می باشد.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.