دوره های آمادگی آزمون بین المللی زبان انگلیسی آیلتس زبانسرای ملل

دوره های آمادگی آزمون بین المللی زبان انگلیسی آیلتس در زبانسرای ملل بصورت کلاسهای ترمیک (سه جلسه در هفته) براساس متد آموزشی دانشگاه کمبریج و مجموعه کتابهای Objective IELTS در 2 سطح (هر سطح متشکل از 4 دوره آموزشی) برگزار می شوند.

  • هر دوره آموزشی در یک ترم برگزار می شود و تعداد جلسات آموزشی در هر ترم 19 جلسه (با احتساب آزمون میانی و پایانی) می باشد.
  • هر جلسه آموزشی معادل با 90 دقیقه است.
  • دوره های آموزشی بصورت مهارت محور (4 مهارت اصلی زبان انگلیسی) با تاکید ویژه بر روی مهارت مکالمه آموزش داده می شوند.

اهداف آموزشی

  • ا

سطح 1 متوسطه (Intermediate)

سطح 1 متوسطه مکالمه زبان انگلیسی نوجوانان زبانسرای ملل مطابق جدول زیر طی 1 ترم 18 جلسه ای برگزار می شود.

آموزش این سطح براساس روال داستانی (داستان خانواده رابینسون) انجام می شود که ضمن ایجاد انگیزه و جذابیت برای زبان آموز، مکالمه ها، واژگان و دستور زبان انگلیسی بصورت کاربردی در قالب فعالیت های کلاسی و Role Play (بازآفرینی داستان در کلاس توسط زبان آموزان) فراگرفته می شوند.

  • این سطح آموزشی دارای محتوای کمک آموزشی بصورت مجازی شامل ویدئوهای آموزشی (تهیه شده در استدیوی زبانسرای ملل) و همچنین تمرین های آنلاین می باشد. جهت مشاهده محتوای کمک آموزشی این سطح اینجا کلیک فرمائید.
  • منبع آموزشی مورد استفاده در این سطح، کتاب Hip Hip Hooray 5 انتشارات Longman می باشد. جهت خریداری این کتاب بصورت آنلاین اینجا کلیک فرمائید.

سطح 2 متوسطه (Intermediate)

سطح 2 متوسطه مکالمه زبان انگلیسی نوجوانان زبانسرای ملل مطابق جدول زیر طی 1 ترم 18 جلسه ای برگزار می شود.

آموزش این سطح براساس روال داستانی (داستان جزیره گنج) انجام می شود که ضمن ایجاد انگیزه و جذابیت برای زبان آموز، مکالمه ها، واژگان و دستور زبان انگلیسی بصورت کاربردی در قالب فعالیت های کلاسی و Role Play (بازآفرینی داستان در کلاس توسط زبان آموزان) فراگرفته می شوند.

  • این سطح آموزشی دارای محتوای کمک آموزشی بصورت مجازی شامل ویدئوهای آموزشی (تهیه شده در استدیوی زبانسرای ملل) و همچنین تمرین های آنلاین می باشد. جهت مشاهده محتوای کمک آموزشی این سطح اینجا کلیک فرمائید.
  • منبع آموزشی مورد استفاده در این سطح، کتاب Hip Hip Hooray 6 انتشارات Longman می باشد. جهت خریداری این کتاب بصورت آنلاین اینجا کلیک فرمائید.