درباره ما

صفحه اصلی / درباره ما

تاریخچه

بزرگترین مجموعه آموزش زبان های خارجی شهرستان فردیس

زبانسرای ملل به عنوان زیر مجموعه آموزشی موسسه پویندگان راه ملل (وابسته به وزارت آموزش و پرورش) فعالیتش در شهرستان فردیس استان البرز را از سال ۱۳۸۶ آغاز نمود.

این موسسه افتخار دارد که هم اینک به عنوان مرکز تخصصی آموزش زبان های خارجی استان البرز و یکی از آموزشگاه های برتر کشور (تجلیل شده در همایش های ملی و علمی مرتبط با آموزش و زبان های خارجی) با بکارگیری جدیدترین منابع و متدهای آموزشی روز دنیا، اساتید مجرب و متخصص و فراهم نمودن بهترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری آموزشی و ارائه کاملترین دوره های آموزشی زبان های خارجی منطبق با نیاز واقعی متقاضیان یادگیری زبان، هرساله پذیرای صدها زبان آموز ورودی جدید می باشد.

خط مشی

تامین حداکثر رضایت زبان آموزان سرلوحه کار ما است

زبانسرای ملل فردیس با بیش از ده سال سابقه درخشان با پایبندی به اصل زبان آموز محوری و مشتری مداری، همواره تامین نیازهای آموزشی و جلب حداکثری رضایت زبان آموزان و ایجاد بستر مناسب و امنیت شغلی برای کارکنان و اساتید خود را به عنوان خط مشی کیفیت و معیار ارائه خدمات آموزشی برتر مدنظر قرار داده است.

برای نیل به اهداف بالا، مواردی همچون: طراحی و پیاده سازی ساختار سازمانی متناسب با خدمات آموزشی، مدیریت دانش و فناوری در جهت افزایش بهره وری و اثربخشی آموزش، پیاده سازی استانداردهای بین المللی مرتبط با خدمات آموزشی و رعایت کلیه قوانین و مقررات سازمانی، دولتی وبین المللی ناظر بر صنعت آموزش زبان مد نظر بوده و می باشد.

ساختار سازمانی قدرتمند، حرفه ای و تخصصی

یکی از دلایل موفقیت و برتری زبانسرای ملل در امر ارائه خدمات آموزش زبان های خارجی، استفاده از تخصص های مکمل و مرتبط با امر آموزش زبان های خارجی می باشد. تیم آموزشی ما تشکیل شده از افراد حرفه ای و متخصص در حوزه های: مدیریت آموزش، آموزش زبان های خارجی، علوم تربیتی، علوم انفورمارتیک و… می باشد.
علی منتظری
مدیر عامل

علی منتظری

دانش آموخته کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی (دانشگاه تهران)
تجلیل شده به عنوان مدیر نمونه کشوری در همایش های ملی: استاندارد آموزشی، کارآفرینی، حقوق مصرف کننده، مدیران جهادی کشور و...
پژوهشگر و مولف: بیش از 12 عنوان کتاب علمی-آموزشی و ده ها پژوهش علمی ارائه شده در مجامع علمی ملی و بین المللی
مدرس دوره ها و کارگاه های: مدیریت، علوم تربیتی و تربیت مدرس
سخنرانی و مشارکت در برگزاری ده ها همایش علمی داخل و خارج از کشور
رویا مطلق
مدیر آموزش

رویا مطلق

دانش آموخته کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی (دانشگاه تهران)
پژوهشگر، مولف و مترجم: 8 عنوان کتاب آموزشی و کمک آموزشی زبان انگلیسی و چندین پژوهش علمی در حوزه آموزش زبان های خارجی
سخنرانی و ارائه مقاله در همایش علمی بین المللی مطالعات زبان
مدرس دوره های تربیت مدرس زبان های خارجی

در یک نگاه

0 افتخارات
%0 رضایتنمدی
#0 رتبه آموزشی
0+ سابقه آموزشی
0 تائیدیه ها

آخرین اخبار

شرکای ما